Po brněnských vánočních trzích

Stejně jako výlet na adventní trhy do Vídně v roce 2019, tak i adventní trhy roku 2020 jsme měli v plánu strávit někde mimo Brno. Bohužel nám to situace s protiepidemilogickými opatřeními nedovolila. Protože pro někoho nemusí být Vánoce nejradostnějšími svátky v roce a trávil by je převážně sám zavřený doma, domluvili jsme se na posledním online setkání přes Skype, že se společně vydáme na poslední společnou procházku roku 2020. A tak jsme se v sobotu 19. prosince za dodržování všech vládou nařízených opatření vydali na krátkou procházku po brněnských vánočních trzích.

 

Procházku městem jsme odstartovali na Moravském náměstí, odkud jsme pomalým krokem pokračovali směrem na Dominikánské náměstí, kde jsme se na chvíli zastavili u vyřezávaného betlému a nakoukli jsme i do ohrádky s kozami z brněnské zoologické zahrady. Pokračovali jsme směrem na Zelný trh, kde jsme si pomalu prošli všechny stánky. Poslední naší zastávkou a také místem rozloučení bylo Náměstí Svobody, kde jsme si popřáli krásné svátky a pomalu se vydali do svých domovů.

 

Doufáme, že jste si všichni užili vánoční svátky alespoň z části podle svých představ. Děkujeme Vám za přízeň. Všem výletníkům, kteří s námi v roce 2020 podnikali cesty do přírody, parníkem za památkami nebo na zmrzlinu slibujeme, že ani v příštím roce nebudeme zahálet a vydáme se na další společné cesty za dobrodružstvím.

Fotogalerie

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..