Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Po červené do Bílovic

10. 10. 2020 / 13:00 - 18:00

Nařízení proti šíření koronaviru se opět zpřísňují, přesto by byla škoda celý podzim prosedět zavření doma. Pro zlepšení fyzické i duševní kondice jsme za přispění všech účastníků posledního online setkání společně naplánovali další nenáročnou procházku. Tentokrát se vydáme na Brňákům dobře známou „klasiku“ z Obřan do Bílovic nad Svitavou.

 

 

Sraz budeme mít ve 13.00 hodin na konečné tramvaje 4 v Obřanech, kam se bez problémů dopravíte přímo z Hlavního nádraží. Poté se pomalu vydáme po nové, asi 4 kilometry dlouhé, turistické trase vedoucí po pravém břehu Svitavy, která rozděluje proud turistů od cyklistů a in-line bruslařů. Ti levou stranu silně využívají, díky čemuž je to zde při hezkém počasí jako na Václaváku. Nová trasa je pro turisty a nemá z velké části pevný povrch. Cestou narazíme na zahradní železnici, starý vodní mlýn, projdeme po novém schodišti přes skalní ostroh k fotbalovému hřišti a odtud je to už jen kousek k bílovické sokolovně, kde cestu zakončíme zaslouženou odměnou – limem/pivem nebo třeba smažákem.

 

Cestou zpět se svezeme vlakem, který jezdí na Hlavní nádraží do Brna každou hodinu. Kdo má šalinkartu na zóny 100, 101, bude mu stačit jízdenka za 16 korun. Návrat do Brna předpokládáme kolem 18. hodiny.

 

Moc se těšíme na další společný výlet s Vámi!

 

 

* Spolek O nás s námi výlet nehradí ani na něj nepřispívá, jen ho organizuje.

 

Podrobnosti

Datum:
10. 10. 2020
Čas:
13:00 - 18:00
Štítky Akce:
, , ,

Pořadatel

O nás s námi, z. s.
Telefon:
+420 735 522 234
E-mail:
info@onassnami.cz
View Pořadatel Website

Místo konání

zastávka Obřany, Babická
Obřanská 182
Brno, Jihomoravský kraj Česká republika
+ Google Mapa

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..