Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Online setkání přes Skype 3/2021

3. 3. 2021 / 18:00 - 20:00

Pandemie covid-19 nás přiměla k pořádání setkávání v online světě. Tato setkávání se ukázala jako skvělý způsob k neformálnímu popovídání si, proto jsme v nich pokračovali po celý rok 2020. Protože si naše online setkání přes Skype u Vás našla takovou oblibu, budeme v nich pokračovat i letos.

 

Předpokládáme, že i letošní rok bude ve znamení opatření proti koronaviru. Proto si pro Vás chystáme pár témat týkajících se duševního zdraví a možná se nám podaří sehnat i nějaké hosty. I nadále ale budou online setkání přes Skype spíše neformální poklábosení si nad kávou nebo čajem. Proto se nemusíte ostýchat a můžete přispět svým vlastním tématem, které byste rádi probrali s ostatními nebo o kterém byste se rádi dozvěděli víc.

 

Po konzultaci s Vámi účastníky jsme se rozhodli videohovory pořádat jednou za 3 týdny. Vkládáme tlačítko s odkazem, na které už stačí jen kliknout a připojíte se mezi nás na Skype. Odkaz je stejný jako v loňském roce.

 

 

Těšíme se na další pohodová setkávání s Vámi!

 


 

* Pokud by Vám tlačítko pro připojení k online setkání nefungovalo, použijte následující odkaz: https://join.skype.com/mamVaxRjNuSK

Podrobnosti

Datum:
3. 3. 2021
Čas:
18:00 - 20:00
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, ,

Místo konání

U Vás doma

Pořadatel

O nás s námi, z. s.
Telefon:
+420 735 522 234
E-mail:
info@onassnami.cz
View Pořadatel Website

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..