Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

14. online setkání přes Skype

25. 11. 2020 / 18:30 - 20:30

Nelehká situace spojená s karanténními opatřeními v důsledku pandemie koronaviru nás přiměla začít pořádat online setkání přes Skype.

 

Tato setkání se nám ukázala jako skvělý způsob scházení se s lidmi, kteří by z nějakého důvodu na Setkání nad péčí o duševní zdraví nejspíš nepřišli. Proto v těchto virtuálních rozhovorech z pohodlí našich domovů budeme pokračovat i nadále. Z časových i organizačních důvodů jsme se rozhodli, že hovory budeme organizovat jednou za dva týdny.

 

Připojit se mezi nás a sdílet s námi svoje zkušenosti, nejen s péčí o duševně nemocné, může kdokoliv, kdo projeví o toto téma zájem. Připojit se mohou i lidé, kteří nemají v úmyslu nic říci, ale rádi si poslechnou názory ostatních.

 

Cílem těchto setkání je sbírat rozmanité názory na péči o lidi s přímou zkušeností s duševním onemocněním, poskytovat si vzájemnou podporu, vyměňovat informace a především udržovat spolu přátelský kontakt, který je pro nás všechny velmi důležitý.

 

Na online setkání může navíc každý přispět svým vlastním tématem, které by rád probral s ostatními nebo o kterém by se rád víc dozvěděl.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Vkládáme tlačítko s odkazem, na které už stačí jen kliknout a připojíte se mezi nás na Skype.

 

Budeme se těšit na setkání s Vámi!

* Pokud by Vám tlačítko pro připojení k online setkání nefungovalo, použijte následující odkaz: https://join.skype.com/mamVaxRjNuSK

Podrobnosti

Datum:
25. 11. 2020
Čas:
18:30 - 20:30
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, ,

Místo konání

U Vás doma

Pořadatel

O nás s námi, z. s.
Telefon:
+420 735 522 234
E-mail:
info@onassnami.cz
View Pořadatel Website

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..